Гідравлічний електричний штабелер Vulkan SDYG-1535 - складське обладнання електричного типу з гідравлічною системою управління. Часто використовується для підйому і транспортування вантажів під час навантаження або вивантаження на складах, портах, вокзалах тощо. Також за допомогою штабелерів нерідко складають товари на невеликих складах і супермаркетах.
Призначення: переміщення вантажів, укладання їх на стелажі, штабелювання об'єктів один на одного.
Особливості підйомного обладнання Vulkan
Оптимальне співвідношення ціни і якості
Міцна сталева рама
Надійні гідравлічні блоки
Якісні колеса
Переваги штабелера Vulkan SDYG-1535
Може піднімати вантаж вагою до 1500 кг
Сталева рама захищена від зовнішнього впливу
Нейлонове покриття коліс забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею підлоги
Міцні зварювальні шви
Дозволяє піднімати вантажі на висоту до 3,5 м
Посилені приводні ланцюги
Надійна фіксація вантажів
Надійні вила довжиною 110 см
Стійкий і легкий в управлінні навіть при максимальних навантаженнях
Технічні характеристики штабелера Vulkan SDYG-1535
Вантажопідйомність:
1500 кг
Хв. Висота підйому:
0,09 м
Макс. Висота підйому:
3,5 м
Довжина вил:
1,10 м
Радіус розвороту:
1540 мм
Матеріал коліс:
нейлон
Розмір ведучих коліс:
18х6 см
Розмір передніх коліс:
8х7 см
Висота:
238 см
Ширина:
166 см
Вага:
470 кг
Країна реєстрації бренду:
Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 470 кг |
| Вантажність | 1500 кг |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Габарити | 1820x930x2400 мм |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Зовнішнє розширення вил | 320-710 мм |
| Комплектація | штабелер |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. робоча висота | 3.5 м |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 117 134 ₴

