
Термія Електроплита 1 чавунна конфорка, 1,5кВт, біла
1 395 ₴
1 353,15 ₴
- В наявності
- Код: ЕПЧ1-1,5/230М2б
Основні переваги Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2:
24 місяці - офіційна гарантія від виробника
1500 Вт - максимальна споживана потужність
Велика чавунна конфорка діаметром 180 мм.
Рівномірний розподіл тепла по конфорці під час нагрівання
Плавне регулювання потужності
Світлова індикація включеного нагрівального елемента
Корпус із якісної сталі з порошковим забарвленням
Комплектація:
Настільна плита Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2 біла
Інструкція експлуатації
Картонна коробка.
Опис настільної електроплити Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2
Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2 - компактна побутова електрична плита для приготування їжі. Живиться від стандартної електромережі 220 і споживає всього 1,5 кВт. На корпусі розміщується одна плоска чавунна конфорка діаметром 180 мм, що забезпечує швидке нагрівання. Корпус виготовлений із сталі та додатково покритий порошковою емаллю білого кольору від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Габарити | 265x96x285 мм |
| Діаметр 1 конфорки | 180 мм |
| Діаметр 2 конфорки | Немає |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Колір | Білий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість конфорок | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Нагрівальний елемент | чавунний |
| Особливості | світлова індикація включеної конфорки |
| Потужність 1 конфорки | 1500 Вт |
| Потужність 2 конфорки | Немає |
| Споживана потужність | 1500 Вт Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Мережева |
- Ціна: 1 353,15 ₴