
Pferd Шліфувальна головка абраз. d-25*30мм циліндр., хв.-6мм, Р-80, PF ZY2530/6 CN 80 PUR-W
311 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 4007220297841
Шліф. головка циліндричної форми для тонкого шліфування малих поверхонь.
Оброблювані матеріали:
алюмініймідьінші кольорові металикольоровий метал м'якийлатуньцинкнерж. сталь (INOX)загартовані поліпшені сорти сталі вище 1.200 Н / мм2 (38 HRC)сталеві матеріали, твердість більше 54 HRCсталь, сталеве литтясталь до 1.200 N / мм2 (Види обробки:
Структурування (матування, штрих-матування, сатинування)
Поступове тонке шліфування
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валомПрямі шліф. машини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 16 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Макс. обороти | 11400 об/хв |
| Мін. обороти | 7500 об/хв |
| Розмір зерна | 46 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 311 ₴