
Pferd Шліфувальна головка абраз. d-40мм сферич., хв.-6мм, тверд. D для резини (шліфкамінь для зач. шин)
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 4007220948095
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулькова форма KU часто використовується для шорсткості гумових поверхонь при ремонті шин.
Оброблювані матеріали:
дерево
еластомери
термопласти
Види обробки:
Затирка швів
Розшліфовування
Вирівнювання зварних швів
зачистка задирок
Обробка площині
Обробка крайок (зняття фаски, закруглення)
Обробка крайок
Шліхтовання
Обробка зварних швів
Види приводних пристроїв:
Привідні пристрої з гнучким валом
Прямі шліф. машини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Тип | Шарошка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Діаметр | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Макс. обороти | 19700 об/хв |
| Мін. обороти | 5000 об/хв |
| Розмір зерна | 2 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Сферична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴
