Теплова електрична гармата Термія 12000- пересувний електричний обігрівач з вбудованим вентилятором для швидкого обігріву великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дозволяє досягти більш високої температури повітря, що виходить.
Призначення: Використовують для обігріву приміщень в якості додаткового джерела тепла, а так само для сушіння будівельних та оздоблювальних поверхонь.
Особливості теплових гармат ТМ Термія
Зручна і ефективна конструкція
Мобільність і простота експлуатації
Швидке нагрівання повітря
Здатні працювати тривалий час
Переваги електричних гармат Термія 12000
Номінальна потужність становить 6-12 кВт
Вбудовані вентиляторні вузли і термостати італійського виробництва
Підходить для 3-х фазного живлення
Продуктивність теплової гармати дозволяє їй нагрівати до 800 м3 повітря протягом години
Два ступені регулювання потужності
Корпус двигуна і крильчатка виготовлені з антикорозійного алюмінієвого сплаву
Міцний металевий корпус з високоякісним полімерним покриттям
Нагрівальні елементи, виконані з нержавіючої сталі
Захист від перегріву
Надійний вбудований термостат підтримує стабільну температуру повітря
Можливість роботи в режимі вентилятора
Ступінь захисту оболонки-IP 22
Вага гармати становить 15,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 523x375x546 мм |
| Живлення | Від мережі 380 В |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Клас захисту | IP22 |
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Потужність | 12 кВт |
| Продуктивність | 800 м3/рік куб. м/год |
| Регулятор потужності | Да |
| Робочий струм | 18.2 А |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 8 490 ₴
