Теплова електрична гармата Термія 6000- пересувний електричний обігрівач з вбудованим вентилятором для швидкого обігріву великих приміщень. Циліндрична форма корпусу забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря на велику відстань. Це дозволяє досягти більш високої температури повітря, що виходить.
Призначення: Використовують для обігріву приміщень в якості додаткового джерела тепла, а так само для сушіння будівельних та оздоблювальних поверхонь.
Особливості теплових гармат ТМ Термія
Зручна і ефективна конструкція
Мобільність і простота експлуатації
Швидке нагрівання повітря
Здатні працювати тривалий час
Переваги електричних гармат Термія 6000
Номінальна потужність становить 3-6 кВт
Підходить для трифазного живлення
Вбудовані вентиляторні вузли і термостати італійського виробництва
Продуктивність теплової гармати дозволяє їй нагрівати до 400 м3 повітря протягом години
Два ступені регулювання потужності
Корпус двигуна і крильчатка виготовлені з антикорозійного алюмінієвого сплаву
Міцний металевий корпус з високоякісним полімерним покриттям
Нагрівальні елементи, виконані з нержавіючої сталі
Захист від перегріву
Надійний вбудований термостат підтримує стабільну температуру повітря
Можливість роботи в режимі вентилятора
Ступінь захисту оболонки-IP 22
Вага гармати становить 9,3 кг
Комплектація
Теплова гармата
Шнур живленняВилкаРозетка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 540x306x418 мм |
| Живлення | Від мережі 380 В |
| Кабель в комплекті | Да |
| Клас захисту | IPx2 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,виделка,кабель |
| Країна торгової марки | Україна |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Потужність | 6 кВт |
| Продуктивність | 400 м3/год куб. м/год |
| Регулятор потужності | Да |
| Робочий струм | 3x9 А |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 6 030 ₴
