Тепловий насос інверторного типу спліт-система з компресором EVI складається з двох блоків гідромодуль + зовнішній блок.
Принцип роботи «повітря-вода» обігрів за температури до -25°С .
Можливості: опалення, охолодження, опція WI FI.
*Інвертор постійного струму тепловому насосі EVI Split використовується передова технологія теплового насоса з інвертором EVI постійного струму для досягнення високої ефективності за найнижчих температур. Зручний спосіб керування пристроями за допомогою інтелектуальної системи керування WI FI.
Особливості:
2. Може використовуватися для теплої підлоги, фанкулів, водонагрівача, а також сучасних радіаторів.
3. Роздільна конструкція із системою водопостачання в приміщенні, запобігаючи проблемам замерзання води.
4. Холодоагент R410A, екологічно чистий.
5. Інтелектуальний контролер і світлодіодний дисплей.
6. Робоча температура довкілля до -25ºC .
7. Electronic Expansion Value точно контролює холодоагент, щоб тепловий насос міг працювати з високою ефективністю в будь-яких умовах.
8: Розумне керування Wi-Fi
9. Функція автоматичного розморожування.
10. Зручний для встановлення та обслуговування.
Інверторний тепловий насос постійного струму RAY-18DS1-EVI (220V) розроблений для опалення та гарячого водопостачання з високими характеристиками високого SCOP і надтихої роботи.
Режими роботи з опаленням, охолодженням і гарячою водою продовжують термін експлуатації теплового насоса на весь рік. Інтелектуальний контролер пропонує користувачам просту й безперебійну роботу.
Основні функції
- Є 3 режими робіттеплового насоса: опалення, охолодження та гаряча вода. Комбінація режимів розширює використання теплових насосів Raymer DC inverter на весь рік. Користувачі можуть вибрати такі режими.
-Отоплення
-Гіряча вода
-Отоплення + гаряча вода
-Охолодження
-Охолодження + гаряча вода
Конструкція трубопроводів і компонування контурів:
наша конструкція трубопроводу ефективно унеможливлює точки напруженої вібрації, уникає резонансів трубопроводу, що забезпечує довговічність системи та знижує системний шум.
Схема акуратна, чітко розмежена сильні та слабкі електричні лінії, що зручно для монтажу та обслуговування системи. Важливі компоненти теплообміну та труби покриті товстою ізоляційною ватою, щоб зменшити втрати тепла в системі та забезпечити її ефективну роботу.

*Характеристика та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.

Джерело: https://raymer.com.ua/teplovoj-nasos-vozduh-voda-raymer-ray-18ds1-evi-380v-18-kvt-s/
Джерело: https://raymer.com.ua/teplovoj-nasos-vozduh-voda-raymer-ray-18ds1-evi-380v-18-kvt-s/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raymer |
| Країна виробник | Китай |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Електрична потужність | 434 кВт |
| Коефіцієнт перетворення | 4.8 |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Максимальна температура нагріву | 60 °С |
| Максимальна температура подачі теплоносія | 60 °С |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Напруга | 220 В |
| Площа обігріву | 180 кв.м |
| Потужність охолодження | 14 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Струм | 6.68 А |
| Теплова потужність | 18 кВт |
| Термін окупності | 4 років |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мм) | 1366 |
| Діаметр під'єднання | 3/8"_5/8" (9,52 + 15,9) |
| Довжина (мм) | 1018 |
| Розширений бак | 5 л |
| Циркуляційний насос | GreenPro |
| Ширина, мм | 488 |
- Ціна: 264 600 ₴
- Спосіб упаковки: Обладнання розташоване в заводській упаковці — картонні коробки на дерев'яному заводському піддоні. Комплектація: внутрішній і зовнішній блок, дротовий контролер, посібник користувача.












