
Тепловий насос MIDEA MWTA-V14W/D2RN8-B( MHA-V14) /MWTB-A160/CDS90GN8-B (HB-A160) серія ARCTIC 2022 НАСТІННИЙ ГІДРОМОДУЛЬ БЕЗ БАКУ
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: MHA-V14/HB-A160
Відкрийте для себе справжній душевний спокій просто вдома. Екологічно чистий, малошумний повітряно-водяний тепловий насос серії M Thermal Arctic об’єднує повітряне опалення, охолодження, підігрів підлоги та гарячу воду в одній системі, яка спеціально розроблена для задоволення всіх ваших потреб. Завдяки вбудованому гідравлічному комплекту та інтегрованому дизайну Mono type M Thermal дуже зручний для встановлення в домашніх умовах. Висока ефективність і широкий робочий діапазон дозволяють правильно вибирати в багатьох умовах використання відповідно до фактичних потреб. Інтелектуальне керування та гнучке обслуговування забезпечують зручність як користувачам, так і постачальникам послуг.
Тиха кімната
Пристрій створює рівень звукового тиску 35 дБ(А) на відстані 3 метри, що навіть нижче, ніж пташине цвірінькання.
Економія витрат
Компресор постійного струму, двигун вентилятора постійного струму та насос постійного струму. Високоефективний інвертор постійного струму забезпечує точний контроль необхідного споживання електроенергії при реальному навантаженні.
Зона-Флекс
З дистанційним керуванням і окремими термостатами, різна температура води на виході. можна встановити до 8 різних зон.
Маєте запитання? — Скористайтеся нашою консультаційною службою.
Наша сила в особистих і компетентних радих, які наші працівники придбали завдяки понад 20-річному досвіду в галузі технологій охолодження й кондиціонування повітря.


ДОСТАВКА ПО УКРАІНІ
Швидкий зв'язок через месенджери
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Напруга | 380 В |
| Площа обігріву | 140 кв.м |
| Потужність охолодження | 12.7 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Теплова потужність | 14.2 кВт |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 112 кг |
| Висота | 864 мм |
| Довжина | 523 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 39 |
| Висота (мм) | 1050 |
| Довжина (мм) | 360 |
| Використовуваний холодоагент, R | 32 |
| Ширина | 1118 мм мм |
| Ширина, мм | 525 |
- Ціна: Ціну уточнюйте



