
GTM Пістолет для герметика акум. GGC18/150, 18В, 150кгс, 3-10мм/с, 310мл, КАРКАС (без АКБ і ЗП)
1 946 ₴
1 887,62 ₴
- В наявності
- Код: GGC18/150
GTM GGC18/150 - компактний і легкий пістолет для герметика, який працює від акумуляторів GTM 18 В. Призначений для використання з герметиком у картриджах (тубусах) об'ємом 310 мл.
Зверніть увагу: пістолет поставляється без акумулятора і зарядного пристрою!
Переваги GTM GGC18/150:
> Працює від Li-Ion акумуляторів GTM 18V
> Використовує стандартні тубуси з герметиком об'ємом 310 мл
> Призначений для герметиків різних типів: силіконових, акрилових і тд.
> Просте і зручне регулювання швидкості подачі герметика від 3 до 10 мм/с
> Зубчаста рейка і кронштейн для тубусів з металу
> Оброблювані матеріали - герметик в картриджах
Комплектація:
Пістолет для герметика акум. GGC18/150 - 1 шт.
Інструкція - 1 екз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.0 кг |
| Живлення | Від акумулятора |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Конструкція | напівзакритий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Об`єм туби | 310 мл |
| Призначення | для герметика |
| Регулятор витрати | Да |
| Робоче зусилля | 1470 Н |
| Стан товару | Новий |
| Сумісність | Картридж |
| Швидкість подавання | 3-10 мм/с |
- Ціна: 1 887,62 ₴

