
Masalta Гнучкий вал 4м з вібробулавою 45мм до вібраторів MVE2501
9 701 ₴
9 409,97 ₴
- В наявності
- Код: VEF2740 (4/45)
Гнучкий вал Masalta VEF2740 - пристосування для передачі обертів від приводу двигуна до вібробулаві, яка за допомогою вібрації сприяє ущільненню бетону. Поставляється разом з вібробулавою 38 мм в діаметрі. Підходить для глибинного вібратора Masalta MVE2501.
Характеристики гнучкого валу Masalta VEF2740 4м:
> Тип: гнучкий вал з вібробулавою
> Довжина валу: 4 м
> Довжина вібробулави: 442 мм
> Діаметр вібробулави: 38 мм
> Відцентрова сила: 0,8 кН
> Амплітуда: 1 мм
> Вага: 5 кг
> Країна реєстрації торгової марки: Китай
> Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Довжина валу | 4 м |
| Довжина пристрою | 450 мм |
| Діаметр | 45.0 мм |
| Комплектація | вал,гарантійний талон |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Гнучкий вал з вібробулавою |
- Ціна: 9 409,97 ₴


