Товщина металу - 3 мм
Вага - 30 кг
Довжина - 600 мм
Ширина- 310 мм
Висота - 870 мм
Розмір крил - 220 х 300 мм
Комплектація:
Топка мангалу - 1шт;
З'ємні ніжки - 4 шт;
Решітки гриль (нержавіючі) - 2 шт;
Бічні підставки "крила" - 2 шт;
Нижня решітка-підставка (кріплення на ніжках) - 1 шт;
Верхня кришка з віконцем та штуцером для виведення диму - 1шт;
Ємність для води/тріски - 1 шт.
ПОДАРУНКИ:
- кочерга;
- совок для вугілля;
- шампура з нержавіючої сталі 1,5 мм - 6 шт;
- лопатка з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.7 кг |
| Висота | 1065 мм |
| Довжина | 1262 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 280 мм |
| Довжина робочої поверхні | 620 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | 3 (шт.) |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 557 ₴


