
Розумний сенсорний Wi-Fi вимикач EWelink з підсвіткою 2
420 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 853691
Вбудований сенсорний Smart вимикач з Wi-Fi інтерфейсом. Виріб має елегантну скляну поверхню, зі світлодіодною індикацією стану вмик./вимк., керується віддалено через безплатний застосунок EWelink або дотиком до сенсорної кнопки.
Сумісність з операційними системами iOS/Android через інтернет, що дає користувачам змогу віддалено використовувати пристрій із будь-якої точки. Застосовується як у системах розумного дому, так і окремо для локального застосування.
• Сумісність із голосовим керуванням: керуйте вимикачем світла за допомогою голосу Alexa або Google Home.
Має вимикач дуже стильний вигляд. Поверхня гладка та міцна.
Увімкнення і вимикання — сенсорне, досить лише доторкнутися до вимикача.
Власні сценарії: можна встановити таймер і створити сценарії, тобто вмикання або вимкнення світла в однаковий час упродовж певного періоду.
Також передбачена підсвітка, завдяки чому вимикач легко знайти темної пори. Спрацьовування чітке, у темряві світло не подразнює!
Вимикач не боїться води, його можна встановлювати й у ванній.
Матеріал: вогнестійкий + панель із загартованого скла.
Цей перемикач може нормально працювати як із нейтральним дротом, так і без нього. Він підтримує всі системи проведення. Якщо нейтральний дріт не під'єднаний, можливо, буде потрібно під'єднати до лампи конденсатор. Конденсатор буде відправлений в пакованні.
Потужність навантаження: 3-300 Вт/група (Примітка: якщо використовується світлодіодна або енергоощадна лампа, потужність навантаження має бути менш ніж 100 Вт)
Розмір 8,6 см х 8,6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип вимикача | Розумний вимикачі |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне навантаження на лінію | 300 Вт |
| Голосове управління | Так |
| Дистанційне управління | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість клавіш | 2 |
- Ціна: 420 ₴




