
Стабілізатор напруги однофазний Елєкс АНТС У 1000 (3А, 0,66 кВт)
3 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: ANTS-1000uk
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Eleks АНТС У 1000 — однофазний релейний стабілізатор напруги для роботи в мережі 220В. Номінальний струм — 3А, максимальна потужність — до 0,66 кВт. Призначений для захисту малопотужної електроніки від перепадів та відхилень напруги в побутовій електромережі. Підходить для комп’ютерів, телевізорів, роутерів та іншої техніки з невеликим споживанням. Оснащений автоматичним відключенням при критичних значеннях напруги.
Однофазний стабілізатор напруги АНТС У 1000 призначений для роботи в електричних мережах із коливаннями напруги від 155 до 290 В. У цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в межах 220 ± 5,5%, що забезпечується завдяки використання 9 ступенів стабілізації.
Переваги АНТС У 1000:
- легкий і компактний пластиковий корпус
- сенсорне керування
- зручна LED-індикація
- 2 розетки на корпусі для під'єднання приладів
- широкий діапазон роботи від 130 до 300 В
- точність стабілізації 220 В ± 5.5 %
- виготовлення моделей із природним охолодженням без вентиляторів
- можливість як настінного, так і підлогового встановлення
- релейна система комутації
- контроль температури ключів і трансформатора
- захист від високовольтних імпульсних перешкод
- захист від перевантаження та короткого замикання
| Робочий струм, | 3 |
| Номінальна потужність, кВА/кВт | 0,660 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Тип ключа | реле |
| ККД стабілізатора не менш ніж% | 98 |
| Споживана активна потужність на холостому процесі не більш ніж Вт | 12 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга, В | 130 |
| Максимальна вхідна робоча напруга, В | 300 |
| Точність стабілізації, % | 5,5 |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | до 100 |
| Частота мережі живлення, Гц | 45-65 |
| Вимірювання вхідного струму та повної потужності | немає |
| Обмеження струму КЗ і перевантаження | запобіжник |
| Електронний Байпас | немає |
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є |
| Дублювальний захист від перенапруг | є |
| Мікроконтролерне керування | є |
| Вхідний дросель | немає |
| Вихідний дросель | немає |
| Захист від перегрівання | є |
| Примусове охолодження | немає (природне охолодження) |
| Габаритні розміри, мм, не більш ніж | 278х182х85 |
| Маса, кг, не більш ніж | 3.5 |
| Гарантія, міс | 6 міс (24 міс розширена) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 130 В |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Номінальна потужність | 0.66 кВт |
| Повна потужність | 0.66 кВА |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 182 мм |
| Висота | 278 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Кількість щаблів (похибка, %) | 9(5.5%) |
| Рекомендоване застосування | Побутова техніка, Котли, Комп'ютер, Телевізор |
| Серія | АНТС |
| Тип підключення | Вилка |
| Категорія | Однофазні стабілізатори |
| Максимальний час стабілізації | 100 мс |
| Байпас | Немає |
| Тип | Самісторні (тиристорні) |
| Мінімальний час стабілізації | 100 мс |
| виготовлення | Навісні |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴






