
Під замовлення! Стабілізатор напруги однофазний побутовий Елекс АМПЕР У 12-1/40 v2.1 9кВт Елєкс
17 600 ₴
- Під замовлення
- Код: 308uk
Відправка з 03 червня 2026Обов'язковий завдаток мінімум 20% на рахунок ФОП для замовлення.
Ціна фіксується!
Готові до відправки: тел. 097т4502т844 - viber
youlike.com.ua/ua/g135585520-stabilizatory-napryazheniya
Стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У 12-1/40 v2.1
Однофазний стабілізатор напруги Ампер У 12-1/40 v2.1 (стандартний) призначений для роботи в електричних мережах із коливаннями напруги від 145 до 275 В. У цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в межах 220 ± 3,5%, що забезпечується завдяки використанню 12 ступенів стабілізації. Номінальна потужність цієї моделі 9 кВт, що відповідає робочому струму автоматичного вимикача 40 А на ньому. До особливостей цього стабілізатора можна віднести подвійний світлодіодний екран, лінійну смугу завантаження, наявність електронного транзиту (байпас), зручне розташування клемної колодки для під'єднання на задній частині корпусу, безшумну роботу завдяки використання як силових ключів симісторів. Стабілізатор Ампер У 12-1/40 v2.1 має можливість ручної підстроювання нижнього порога вимкнення (60-135В). Ця функція потрібна для навантаження з високими пусковими струмами, під час запуску якої можлива сильна просадка напруги та аварійне вимкнення стабілізатора. У разі активації цієї опції стабілізатор упродовж хвилини дасть можливість запустити будь-який двигун або насос навіть під час просаджування напруги до 60 В у мережі. Встановлювати й експлуатувати стабілізатор Ампер У 12-1/40 v2.1 рекомендується в сухих і опалювальних приміщеннях. Настінну установку рекомендується проводити у вертикальному положенні (вентиляторами вгору), залишивши зверху та знизу 10-15 см для охолодження. Під'єднання здійснюється до наявного проведення через клемну колодку.
| Робочий струм, | 40 |
| Номінальна потужність, кВА/кВт | 9.0 |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Тип ключа | симістор |
| ККД стабілізатора не нижчий, % | 98 |
| Споживана активна потужність на холостому процесі не більш ніж Вт | 35 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга, В | 100 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга в режимі байпас, В | 120 |
| Максимальна робоча вхідна напруга в режимі байпас, В | 265 |
| Максимальна вхідна робоча напруга, В | 295 |
| Точність стабілізації, % | 3.5 |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 20 |
| Частота мережі живлення, Гц | 45-65 |
| Вимірювання вхідного струму та повної потужності | є |
| Обмеження струму КЗ і перевантаження | вхідний автоматичний вимикач із B-характеризацією електромагнітного захисту |
| Електронний Байпас | є |
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є |
| Дублювальний захист від перенапруг | є |
| Мікроконтролерне керування | є |
| Вхідний дросель | є |
| Вихідний дросель | немає |
| Захист від перегрівання | є |
| Мінімальний переріз жил кабелю для під'єднання, мм2 | 6 |
| Максимальний переріз жил кабелю для під'єднання, мм2 | 30 |
| Примусове охолодження | двошвидкісний вентилятор |
| Габаритні розміри, мм, не більш ніж | 460х275х165 |
| Маса, кг, не більш ніж | 21 |
| Гарантія, років | 3 |
]]>
Якщо вам не критичне легке миготіння ламп при сильних стрибках (бо 9 ступенів — це все ж не ідеально плавно), але ви хочете довговічний і безшумний апарат — цей Ампер підійде.
Однак, якщо ви хочете, щоб світло взагалі не міняло яскравість, треба дивитися на Ампер 12-1/ХХ (12 ступенів) або Герц (16-36 ступенів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідний струм, не більше | 40 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Повна потужність | 9 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Кількість щаблів (похибка, %) | 12(3.5%) |
| Рекомендоване застосування | Дача, Побутова техніка, Котли, Дім, Квартира, Світлодіоди, Телевізор, Холодильник |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Тип підключення | Клемний |
| Категорія | Однофазні стабілізатори |
| Байпас | Електронний |
| Тип | Самісторні (тиристорні) |
| виготовлення | Навісні |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 17 600 ₴







