Однофазний стабілізатор напруги Ампер У 9-1/50 v2.1 (стандартний) призначений для роботи в електричних мережах із коливаннями напруги від 160 до 260 В. У цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в межах 220 ± 4,5%, що забезпечується завдяки використанню 9 ступенів стабілізації. Номінальна потужність цієї моделі 11 кВт, що відповідає робочому струму автоматичного вимикача 50 А на ньому. До особливостей цього стабілізатора можна віднести подвійний світлодіодний екран, лінійну смугу завантаження, наявність електронного транзиту (байпас), зручне розташування клемної колодки для під'єднання на задній частині корпусу, безшумну роботу завдяки використання як силових ключів тиристорів. Встановлювати й експлуатувати стабілізатор Ампер У 9-1/50 v2.1 рекомендується в сухих і опалювальних приміщеннях. Настінну установку рекомендується проводити у вертикальному положенні (вентиляторами вгору), залишивши зверху та знизу 10-15 см для охолодження. Під'єднання здійснюється до наявного проведення через клемну колодку.
| Робочий струм, | 50 |
| Номінальна потужність, кВА/кВт | 11.0 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Тип ключа | тиристор |
| ККД стабілізатора не нижчий, % | 98 |
| Споживана активна потужність на холостому процесі не більш ніж Вт | 35 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга, В | 135 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга в режимі байпас, В | 120 |
| Максимальна робоча вхідна напруга в режимі байпас, В | 265 |
| Максимальна вхідна робоча напруга, В | 285 |
| Точність стабілізації, % | 4.5 |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 20 |
| Частота мережі живлення, Гц | 45-65 |
| Вимірювання вхідного струму та повної потужності | є |
| Обмеження струму КЗ і перевантаження | вхідний автоматичний вимикач із B-характеризацією електромагнітного захисту |
| Електронний Байпас | є |
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є |
| Дублювальний захист від перенапруг | є |
| Мікроконтролерне керування | є |
| Вхідний дросель | є |
| Вихідний дросель | немає |
| Захист від перегрівання | є |
| Мінімальний переріз жил кабелю для під'єднання, мм2 | 10 |
| Максимальний переріз жил кабелю для під'єднання, мм2 | 40 |
| Примусове охолодження | двошвидкісний вентилятор |
| Габаритні розміри, мм, не більш ніж | 530х295х165 |
| Маса, кг, не більш ніж | 26 |
| Гарантія, років | 3 |
]]>
Якщо вам не критичне легке миготіння ламп при сильних стрибках (бо 9 ступенів — це все ж не ідеально плавно), але ви хочете довговічний і безшумний апарат — цей Ампер підійде.
Однак, якщо ви хочете, щоб світло взагалі не міняло яскравість, треба дивитися на Ампер 12-1/ХХ (12 ступенів) або Герц (16-36 ступенів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідний струм, не більше | 50 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 285 В |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 135 В |
| Номінальна потужність | 11 кВт |
| Повна потужність | 11 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Кількість щаблів (похибка, %) | 9(4.5%) |
| Рекомендоване застосування | Побутова техніка, Дім, Квартира, Офіс, приватний будинок |
| Серія | Ампер v2.1 |
| Тип підключення | Клемний |
| Категорія | Однофазні стабілізатори |
| Байпас | Електронний |
| Тип | Самісторні (тиристорні) |
| виготовлення | Навісні |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 21 200 ₴







