-20%

Wi-Fi автоматичний вимикач 1P 63А DIN однофазний, лічильник кВт/год
1 040 ₴
832 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумний WiFi автоматичний вимикач 63А з моніторингом енергоспоживання
Розумний Wi-Fi автомат 63А з моніторингом енергоспоживання – модель GBDQA 63 із функцією вимірювання потужності.
- Можливість контролювати споживання живлення з дистанційним керуванням
- Бездротова передача даних через Wi-Fi мережу загальною частотою 2,4 ГГц
- Наявність потужного вбудованого електромагнітного реле для розмикання контактів живлення
- Управління пристроєм мобільними пристроями на iOS та Android через додаток Tuya Smart або Smart Life
- Можливість виконати певний сценарій за розкладом (у додатку)
- Наявність захист від перевантаження, захисту від перенапруги та захисту від перевантаження струмом

Характеристики:
- Робоча напруга: AC90-280 В, 50/60 Гц
- Макс. струм: 63A
- Тип бездротового зв'язку: Wi-Fi 2,4 ГГц
- Система підтримки: Android\iOS
Комплект постачання:
- Розумний Wi-Fi автоматичний вимикач 63А з моніторингом енергоспоживання(лічильник електроенергії) - 1 шт.
- Інструкція користувача - 1 шт.
Тип: Розумний WiFi автоматичний вимикач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Комутаційна зносостійкість | 1000000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний перетин дроту | 12 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 100000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Термін служби | 10 років |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна потужність, що під'єднується | 12000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування | Для побутових приладів |
| Робоча частота | 2400 МГц |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Умови використання | АС |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 |
| Кількість контактів, що замикають | 1 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм спрацьовування | 63 А |
| Похибка вимірювання | 0.1 А |
| Светодиод "Вкл./Выкл" | Да |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 12 кв.мм |
| Додаткові характеристики | |
| Маса | 110 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832 ₴
