
Рекуператор CLIMTEC РД-200+ БАЗА для приміщення 90 м2
14 152 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 450-28-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій примусової припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла, він же пластинчастий рекуператор трубчастого типу українського виробництва CLIMTEC. Потоки повітря рухаються паралельно, безперервно і не змішуються. Модель розрахована для вентиляції кімнати (однокімнатної квартири або будинку) площею до 90 квадратних метрів або для кімнати меншою площею, в якій одночасно знаходяться 8-12 осіб. Комплектація базова з перемиканням режимів і швидкості подачі повітря. Напрямок потоків перемикається між трьома режимами: тільки приплив (нагнітає повітря), тільки відтік (працює тільки як витяжка), приплив + відтік + повернення тепла. Розділення потоків повітря і великий алюмінієвий теплообмінник забезпечує стабільно високий повернення тепла незалежно від тривалості роботи пристрою. Ця модель зберігає 89% температури всередині приміщення. Тобто, якщо за вікном -10°С, а в будинку +22°С, то температура вхідного повітря буде близько 18°С. Це набагато тепліше, ніж відкривати вікна і провітрювати мороз. Інтенсивність руху повітря перемикається між чотирма швидкостями: - 60 кубічних метрів на годину (рекомендується для нічного часу доби), - 120 кубічних метрів на годину, - 180 кубічних метрів на годину, - 240 метрів кубічних на годину. Енергоспоживання низьке: на максимальній швидкості 33 Вт; на мінімальній швидкості - 9 Вт. Багатолопатеву канальні вентилятори, які вбудовані в рекуператор, проведені у Словенії (ТМ AkvaVent). Вони характеризуються високою продуктивністю, низьким енергоспоживанням, довгим терміном служби і стабільною роботою. Вони відмінно справляються з напором вітру у висотних будинках і не зупиняються. Захист двигуна від перегріву дозволяє працювати рекуператору кілька місяців без зупинки. Ще одна перевага багатолопатеве вентиляторів - це тихий хід. Рівень шуму із запасом вписується в нормативи для побутових пристроїв, призначених для цілодобової роботи в житлових приміщеннях. Гучність від рекуператора CLIMTEC РД 200+ можна порівняти з гучністю кулера в ноутбуці. Механічний клапан перекриття утеплений. Відкривається і закривається вручну. Управління - виносний пульт, який має розміри розетки. Він монтується на стіну на будь-якій висоті, зручній для користувача. Матеріали корпусу стійкі до температурних впливів, не піддаються окисленню і деформації. Механічні і електронні частини забезпечені належною захистом від вологи згідно з класифікацією IP. Елементи управління включені в комплект поставки та не потребують додаткової оплати. Результат застосування: - приміщення безперервно провітрюється; - йдуть надлишки вологи і зупиняється зростання грибкової цвілі; - знижується частота та тривалість захворювань; - поліпшується самопочуття і працездатність. Підходить для приміщень з великою кількістю людей: офісу, кабінету (навчального, медичного, адміністративного), дитячого садка і школи, кафе, пральні, спортзалу, напівпідвалу, майстерні, цеху малого виробництва, складу та інших. Для монтажу необхідно: виконати наскрізний отвір в стіні діаметром 225 мм, під ухилом 3-5 градусів на зовнішню сторону; розташувати зовнішній край рекуператора на відстані 3 см від фасаду; підключити кабель електроживлення 220 В. Довжина корпусу рекуператора обумовлюється при оформленні замовлення і виготовляється індивідуально для кожної вентиляційної установки. Допустимі довжини корпусу: 525 - 1000 мм. Рекуператор будь-якого розміру коштує однаково в зазначеному межі довжин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLIMTEC |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ефективність рекуперації тепла | 93 % |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Продуктивність | 240 куб.м/год |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Споживана потужність | 33 Вт |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Тип рекуператора | Трубчастий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр монтажного отвору | 225 мм |
| Довжина | 525-1000 |
| Для приміщення площею | до 90 м2 |
| Клапан перекриття | ручний |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал теплообмінника | Алюміній |
| Об'єм повітря на максимальній швидкості вхід/вихід | 240/240 м3/ч |
| Об'єм повітря на мінімальній швидкості вхід/вихід | 60/60 м3/год |
| Потоки повітря | розділені |
| Режими повітрообміну | рекуперація/подавання/відтік |
| ТЕН догрівання | Немає |
| Термоізоляція корпусу | Да |
| Тип монтажа | внутрішньостінний |
| Тип теплообмінника | пластинчастий |
| Фільтр очищення повітря | Немає |
| Елементи керування | виносний пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 152 ₴